Çift Yüz Perde

8 produits

 • BANDE D'ARASE

  BANDE D'ARASE buhar geçişlerini önleyici özelliğe sahip, cam/polyester donatılı ve esnek SBS elastomer bitümlü su yalıtım bandıdır. İki tarafı da ince kum ile kaplıdır. BANDE D'ARASE pencere pervazları için su geçirmez bariyer olarak, duvar altı drenajı gibi alanlarda ve küçük taş duvar öğelerinde kullanılır.

 • PROTEC'CAVE®

  PROTEC'CAVE® temellerde su sızmasından kaynaklı küf oluşumunu önlemek için kullanılan su geçirmez, hafif kokulu, akrilik ve solvent bazlı bir reçinedir. Yeraltı temellerinde su yalıtım kaplaması olarak kullanılır.

 • SOPRAMUR LATEX

  SOPRAMUR LATEX doğrudan beton kiremit veya duvarda uygulanan, emüsyon bazlı reçine ve fiber kaplamalı, çok amaçlı bir bitümdür. SOPRAMUR LATEX düşük basınçlı boş zemin altı yapılar için astarsız kaplama olarak kullanılır. Şunlar için kulanılır : - Yeraltı temelleri için bitümlü kaplama tabakası (pürüzlü yüzeylerde önerilir) - Düşük aşınmalara karşı beton koruması (asit ve baz) NOT: SOPRAMUR LATEXs u depolama işleri için kullanılamaz.

 • SOPRAMUR

  SOPRAMUR doğrudan beton veya duvar kaplaması üzerine uygulanan dolgusuz, hücresel yapılı bitüm emüsiyonu bazlı çok amaçlı kaplamadır. SOPRAMUR beton yapıların ve temel duvarlarının, zemin altı yapıları, metal aksamlar, yalıtım malzemelerinin bağlantıları veya soğuk odalardaki buhar bariyerleri için ideal koruma sağlar. Şu alanlarda kullanılması önerilir: - Yeraltı temeller için bitümlü kaplama tabakası (pürüzlü yüzeylerde) - Düşük aşınmalara karşı beton koruması (asit ve baz)

 • PROTECDRAIN

  PROTECDRAIN zemin altı duvarlarda ve temellerde drenaj ve koruma olarak kullanılan yüksek yoğunluklu polietilen levhadır.

 • PROTECDRAIN FILTRE

  PROTECDRAIN FILTRE zemin altı duvarlarda ve temellerde drenaj ve koruma olarak kullanılan, jeotekstil ile birleştirilmiş yüksek yoğunluklu polietilen levhadır. Jeotekstil polipropilen yüzey su yalıtım membranıyla toprak arasında hava sirkülasyonu sağladığı için havalandırmaya ve drenaja katkı sağlar.

 • COLPHENE® 1500

  COLPHENE® 1500 kendinden yapışkanlı SBS elastomer bitümlü su yalıtım membranıdır. Üst yüzey kök dayanımlı polietilen folyoyla, alt yüzey ise kendinden yapışkanlı ve korumalı silikon bant ile kaplıdır.

 • PROTEC FONDATION®

  PROTEC FONDATION® dokunmamış polyester donatılı ve esnek SBS elastomer bitümlü su yalıtım membranıdır. Üst yüzeyi dokunmamış polyester keçe, alt yüzeyi ise polietilen folyo ile kaplıdır. PROTEC FONDATION® bitüm kütlesi kök nüfuzunu engelleyici özelliktedir ve korumalı temel duvarlarında kullanılır.