Sürekli olmayan çatı örtüsü

8Ürün

 • PLASTIGRILLE

  PLASTIGRILLE çok özellikli, sentetik ve dayanıklı, eğimli beşik çatılar için küçük delikli çatı altı örtüsüdür. Rüzgar, yağmur, kar ve toz geçişini önler.

  PLASTIGRILLE çok özellikli, sentetik ve dayanıklı, eğimli beşik çatılar için küçük delikli çatı altı...

 • FLAXLINE

  FLAXLINE yırtılmaya karşı yüksek dirençli, çok fonksiyonlu su geçirmeyen, keten lifinden oluşan yağmur koruması ve çatı altı yalıtım örtüsüdür. Büyük oranda bitkisel bileşenlerden oluşmaktadır.

  FLAXLINE yırtılmaya karşı yüksek dirençli, çok fonksiyonlu su geçirmeyen, keten lifinden oluşan yağm...

 • SOPREFLEX XP

  SOPREFLEX XP yırtılmaya karşı mukavemetli bitüm esaslı esnek çatı altı örtüsüdür. Düz zemin üzerinde çatı kaplaması altında da kullanılır. Çatı arasına rüzgar, yağmur, kar ve toz geçişini önler.

  SOPREFLEX XP yırtılmaya karşı mukavemetli bitüm esaslı esnek çatı altı örtüsüdür. Düz zemin üzerinde...

 • STRATEC® II
   

  STRATEC® II çok özellikli, sentetik, HPV tipi (yüksek su buharı geçirgenliği), eğimli beşik çatılar için çatı altı (EST) örtüsüdür. Havalandırılan veya havalandırılmayan eğimli beşik çatılarda çatı kiremiti altında kullanılır. Rüzgar, yağmur, kar ve toz geçişini önler. STRATEC® II aynı zamanda yağmur bariyeri olarak da kullanılır (duvarlarda alt katman olarak).

  STRATEC® II çok özellikli, sentetik, HPV tipi (yüksek su buharı geçirgenliği), eğimli beşik çatılar...

 • STRATHERM®

  STRATHERM® çok özellikli, sentetik, HPV tipi (yüksek su buharı geçirgenliği), ısı yalıtımı donatılı çatı altı örtüsüdür.

  STRATHERM® çok özellikli, sentetik, HPV tipi (yüksek su buharı geçirgenliği), ısı yalıtımı donatılı...

 • STRATEC® REFLEX

  STRATEC® REFLEX çok özellikli, sentetik, HPV tipi (yüksek su buharı geçirgenliği) çatı altı örtüsüdür. Aynı zamanda yağmur bariyeri olarak da kullanılabilir.

  STRATEC® REFLEX çok özellikli, sentetik, HPV tipi (yüksek su buharı geçirgenliği) çatı altı örtüsüdü...

 • STRATEC® II S

  STRATEC® II S çok özellikli, sentetik, HPV tipi (yüksek su buharı geçirgenliği) çatı altı örtüsüdür. Uzunlamasına bindirmelerde çift tarafı yapışkanlı bant bulunmaktadır.

  STRATEC® II S çok özellikli, sentetik, HPV tipi (yüksek su buharı geçirgenliği) çatı altı örtüsüdür....

 • STRATEC®III

  STRATEC® III çok özellikli, sentetik ve dayanıklı, eğimli beşik çatılar için çatı altı örtüsüdür. Havalandırılan veya havalandırılmayan eğimli beşik çatılarda çatı kiremiti altında kullanılır. Rüzgar, yağmur, kar ve toz geçişini önler. STRATEC® III aynı zamanda yağmur bariyeri olarak da kullanılır (duvarlarda alt katman olarak).

  STRATEC® III çok özellikli, sentetik ve dayanıklı, eğimli beşik çatılar için çatı altı örtüsüdür. Ha...