TARİHÇE

Kuruluşundan (1908) bu yana bağımsız bir aile şirketi olan SOPREMA GRUBU, bugüne kadar dünya çapında milyonlarca metrekarelik su yalıtımı, çatı kaplaması, yeşil ve bahçe çatı, su ve ses yalıtımı sistemleri üretmiştir/kurmuştur.
« Daima uzun vadeli gelişmeye odaklı, dünyanın su yalıtım sistemleri uzmanı. »

 

BAŞARININ TEMELİ : YENİLEŞİM

Su yalıtım sistemlerinde dünyanın en önde gelen şirketi olan SOPREMA, bugün 6,892 çalışana istihdam sağlamaktadır.

15’ü Fransa’da bulunmak üzere toplam 51 fabrikası, 60 farklı dalı ve 4000 dağıtıcısı olan şirketimiz, 2016 yılında 2,32 milyar Avro değerinde satış gerçekleştirmiştir.

90 ülkede faaliyet gösteren SOPREMA’nın, uzun vadeli gelişmeye odaklı 7 Araştırma-Geliştirme merkezi ve 5 eğitim merkezi bulunmaktadır.

HER TİP BİNA İÇİN GENİŞ BİR ÜRÜN YELPAZESİ

Pazarlama departmanı ve Araştırma–Geliştirme merkezinin yakın işbirliği sayesinde/sonucunda, SOPREMA tüketici ihtiyaçlarına ve pazarlama standartlarına uygun, eksiksiz ve yenilikçi bir ürün yelpazesi sunmaktadır.
SOPREMA ile her tip bina için en uygun çözümü bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

YENİLİK VE UZUN VADELİ KALKINMA

Ekolojik fikirler

Son 20 yıldır SOPREMA, ürün ve faaliyetlerinin doğa, insanlar ve binalar üzerindeki etkilerini asgariye indirmeye yönelik tedbirler almaktadır.
SOPREMA’nın AR-GE departmanı uzun vadeli gelişmeye odaklanmıştır ve bu durum çevreye minimum etki yansıtmaktadır. SOPREMA uygulamalarında yenilenebilir kaynaklar, yenilikçi emniyet ve sağlık yöntemleri kullanmaktadır.


GÖREVİMİZ

Yenilik ve iş imkânları ; çalışanların özerklik ve yetenekleri ; kaliteli ürünlerin üretimi ; şirketimizin çeşitli sektörleri arasındaki sinerji ; su yalıtım sistemleri  (mühendislik yapıları) ve endüstriyel uygulama alanlarında satışlarımız sayesinde şirketimizin büyümesini ve verimli olmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Kalkınma, üretim ve piyasanın beklentilerini karşılayan ve aşan ürün satışlarında lider olmak.

DEĞERLERİMİZ

• Dürüstlük ve saygı, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, meslektaşlarımız  ve kolektif yapı endüstrisi ile ilişkimizin başlıca temelidir.
• Sadakat.
• Tüm çabalarımızın mükemmeliyetini vaad ediyoruz. Amacımız profesyonelliğimizi, titizliğimizi, kişisel disiplinimizi, azim, takım ruhu ve müşteri odaklı tutumuzu yansıtmaktır.
• Çevreye duyarlılık.
• Doğa üzerindeki zararlı etkileri asgariye indirmek için, faaliyetlerimiz ve gelişimimiz sürdürülebilir kalkınma kavramı çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.