Sentetik su yalıtımı

56 produits

 • COPPER FINISHING

  COPPER FINISHING cam tülü donatılı sentetik bitiş membranıdır. Bileşenlerindeki bakır pigmentleri sayesinde metalin estetik görünümünü verir. Bakır pigmentleri okside olur ve membran zaman içerisinde rengi açık kahveden koyu kahverengi tonuna döner.

 • SILVER FINISHING

  SILVER FINISHING cam tülü donatılı sentetik bitiş membranıdır. Bileşenlerindeki alüminyum pigmentleri sayesinde metalin estetik görünümünü vermenin yanı sıra esnek ve uzun ömürlü bir çözüm sunar.

 • FLAGON® BT

  FLAGON® BT plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen şeffaf sentetik membrandır. Şeffaf renktedir.

 • FLAGON® AT

  FLAGON® AT plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen sentetik beyaz renkte (isteğe bağlı olarak koyu gri renk de mevcuttur) membrandır. FLAGON® AT konteynırların, içme suyu tanklarının ve benzeri yapıların su yalıtımı uygulamaları için özel olarak tasarlanmış, termoplastik PVC-P esaslı membrandır.

 • FLAGON® SV

  FLAGON® SV, cam tülü donatılı (50 g/m²) PVC esaslı sentetik membrandır. Açık gri renktedir. Kullanım alanı: çakılla kaplı gezilebilir veya gezilemeyen çatılar, yeşil alanlar, parapet dönüşleri, mekanik bağlantılar, vb.

 • FLAGON® SFB

  FLAGON® SFB, cam tülü donatılı (50 g/m²) ve alt yüzeyi dokunmamış polyester (300 g/m²) takviyeli, PVC esaslı sentetik membrandır. Açık gri renktedir. Kullanım alanı: Bitümlü yüzeyli eski çatıların yenilenmesi.

 • FLAGON® BSL

  FLAGON® BSL mühendislik yapılarında ve binaların su yalıtımında kullanılan çift renkli membran tabakasıdır. FLAGON® BSL membranı koekstrüzyonla yapılmış donatısız sentetik PVC-P esaslı membrandır. Mikroorganizma ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Membranın iki yüzü de farklı renktedir: Üst yüzü (açık yeşil), toplam kalınlığın %20'sini geçmeyerek, “sinyal tabakası”nı oluşturur, alt yüzey ise (koyu gri) bitki köklerine ve delinmeye karşı yüksek dayanımlıdır. FLAGON® BSL UV'ye karşı dayanıklı değildir.

 • FLAGON® CSL

  FLAGON® CSL plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen sentetik membrandır. Açık gri renktedir.

 • FLAGON® SP

  FLAGON® SP UV dayanımı olmayan, cam tülü donatılı (50 g/m²) PVC esaslı sentetik membrandır. Kırmızı renktedir.

 • FLAGON® SR

  FLAGON® SR, polyester donatılı ve sinyal tabakasında oluşan PVC esaslı sentetik membrandır. Standart renkleri: açık gri RAR 7047 ve bazalt grisi RAL 7012.

 • FLAGON® PVC WALKWAY

  FLAGON® PVC WALKWAY, cam tülü donatılı PVC-P esaslı sentetik membrandır. Kayganlığı önleyen bir üst yüzeye sahiptir. Koyu gri renktedir (RAL 7012).

 • FLAGON® TUNNEL

  FLAGON® TUNNEL membranı koekstrüzyonla elde edilen donatısız sentetik PVC-P membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı mukavemeti yüksektir. Membranın iki yüzü de farklı renktedir.

 • FLAGON® E

  FLAGON® E koekstrüzyonla elde edilen PVC-P esaslı sentetik membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Koyu gri renktedir.

 • FLAGON® SFC

  FLAGON® SFC, cam tülü donatılı ve alt yüzeyi polyester (200 g/m²) takviyeli PVC esaslı sentetik membrandır. Açık gri renktedir.

 • FLAGON® SRF

  FLAGON® SRF, alt yüzeyi dokunmamış polyester (200 g/m²) takviyeli, polyester donatılı plastikleştirilmiş PVC esaslı sentetik membrandır. Standart renkleri: açık gri RAR 7047 ve bazalt grisi RAL 7012.

 • FLAGPOOL NG

  FLAGPOOL NG11 polyester donatı ve farklı kimyasal-fiziksel özelliklere sahip plastisol katmanlarından oluşan PVC esaslı sentetik membrandır. - Kalınlık:1,5 mm - En: 1,60 m - Boy: 25 m – Standart renkleri: mavi, aqua, beyaz, koyu gri, antrasit siyah, sarı, kırmızı, mozaik mavi, mozaik turuncu, mozaik yeşil.

 • FLAGON® A

  FLAGON® A hidrokarbonlara karşı yüksek geçirimsizlik sağlayan plastikleştirilmiş polimerlerin koekstrüzyonundan elde edilen PVC-P esaslı sentetik membranıdır.

 • FLAGON® EP PR F

  FLAGON® EP/PR-F polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, alt yüzeyi dokunmamış polyester (200 g/m²) takviyeli, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Gri renkteki üst yüzey, kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı yüksek mukavemet sağlar. Standart renkleri: bazalt grisi RAL 7012.

 • FLAGON® EP/PR

  FLAGON® EP/PR polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Gri renkteki üst yüzeyi, kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım gösterir. Siyah renkteki alt yüzey ise delinmeye ve UV ışınlarına karşı dirençlidir.

 • FLAGON® EP/PV

  FLAGON® EP/PV cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Gri renkteki üst yüzeyi, kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım gösterir. Siyah renkteki alt yüzey ise delinmeye karşı dirençlidir. Standart renkleri: kumlu ve bazalt grisi RAL 7012.

 • FLAGON® EP/PR ENERGY PLUS

  FLAGON® EP/PR ENERGY PLUS polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Üst yüzey, özel pigmentler içeren beyaz rengi sayesinde güneş ışığını yüksek derecece yansıtma (SRI) özelliğine sahiptir. Kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı çok dirençlidir.

 • FLAGON® EP/PV-F

  FLAGON® EP/PV-F cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, alt yüzeyi dokunmamış polyester (200 g/m²) takviyeli, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Gri üst yüzeyi, kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım gösterir. UNI EN ISO 9001:2000 (Kalite Yönetim Sistemi) ve UNI EN ISO 14001:2004 (Çevre Yönetim Sistemi) sertifikalı tesislerde üretilimiştir. Uygulamalar Flag S.p.A. onaylı uygulayıcıları tarafından yapılır. Tamamlayıcı ürünler ve aksesuarlar Flag S.p.A. tarafından üretilen onaylı ürünlerdir. Standart renkleri: Standart renkleri: bazalt grisi RAL 7012.

 • FLAGON® WALKWAY TPO

  FLAGON® WALKWAY TPO polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Siyah renktedir.

 • FLAGON® P

  FLAGON® P cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Mikroorganizma ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. UV dayanımı yoktur. - Kalınlık: 2,0 mm - 3,0 mm - En: 2,10 m - Boy: 20 m 20 m - Renk : Üst yüzeyi açık yeşil, alt yüzeyi ise siyah renktedir.

 • FLAGON® GEOP

  FLAGON® GEOP poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilen, cam elyaf takviyeli termoplastik sentetik membrandır. İki yüzeyi de farklı fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir.

 • FLAG METAL PERIMETER PROFILE PVC

  FLAG METAL PERIMETER PROFILE PVC, FLAGON PVC membranları için bitiş ürünüdür. Parapetlerde kullanılan çinko esaslı baskı profilidir, kötü hava koşullarına ve UV ışınlara karşı dayanıklıdır. Standart renkleri: açık gri RAR 7047 ve bazalt grisi RAL 7012.

 • FLAG METAL PERIMETER PROFILE TPO

  FLAG METAL PERIMETER PROFILE TPO, FLAGON TPO membranları için bitiş ürünüdür. Parapetlerde kullanılan çinko esaslı baskı profilidir, kötü hava koşullarına ve UV ışınlara karşı dayanıklıdır. Standart renkleri: açık gri RAR 7047 ve bazalt grisi RAL 7012.

 • PASTA FLAGON® PVC

  PASTA FLAGON, FLAGON PVC membranların soğuk kaynak uygulamalarında kullanılır. Tüketim miktarı kaynak yapılan her metrede yaklaşık 10 gramdır.

 • PYRAMIDAL PROFILE PVC

  FLAGON PVC membranları için bitiş ürünü. PVC-P Pyramidal Profil kötü hava koşullarına ve UV ışınlara karşı dayanıklı. Uygulamalar Flag S.p.A. onaylı uygulayıcıları tarafından yapılır. UNI EN ISO 9001:2000 (Kalite Yönetim Sistemi) ve UNI EN ISO 14001:2004 (Çevre Yönetim Sistemi) sertifikalı tesislerde üretilimiştir. . - Ölçü x: 35 mm - Ölçü y: 4 m - Ölçü h: 25 mm - Kalınlık : 2,2 mm - Ağırlık: 0,240 kg/m

 • FLAG METAL TERMINATION STRIP PVC (PVC BASKI ÇITASI)

  FLAG METAL STRIP PVC, FLAGON PVC membranları için bitiş ürünüdür. Çinko çelik sac, Flagon PVC-P membranları ile birlikte kullanılır. Kötü hava koşullarına ve UV ışınlara karşı dayanıklıdır. Gri renktedir.