PVC

15Ürün

 • FLAGON® E

  FLAGON® E koekstrüzyonla elde edilen PVC-P esaslı sentetik membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Koyu gri renktedir.

  FLAGON® E koekstrüzyonla elde edilen PVC-P esaslı sentetik membrandır. Mikroorganizma saldırılarına...

 • FLAGON® TUNNEL

  FLAGON® TUNNEL membranı koekstrüzyonla elde edilen donatısız sentetik PVC-P membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı mukavemeti yüksektir. Membranın iki yüzü de farklı renktedir.

  FLAGON® TUNNEL membranı koekstrüzyonla elde edilen donatısız sentetik PVC-P membrandır. Mikroorganiz...

 • FLAGON® SV

  FLAGON® SV, cam tülü donatılı (50 g/m²) PVC esaslı sentetik membrandır. Açık gri renktedir. Kullanım alanı: çakılla kaplı gezilebilir veya gezilemeyen çatılar, yeşil alanlar, parapet dönüşleri, mekanik bağlantılar, vb.

  FLAGON® SV, cam tülü donatılı (50 g/m²) PVC esaslı sentetik membrandır. Açık gri renktedir. Kullanım...

 • FLAGON® AT

  FLAGON® AT plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen sentetik beyaz renkte (isteğe bağlı olarak koyu gri renk de mevcuttur) membrandır. FLAGON® AT konteynırların, içme suyu tanklarının ve benzeri yapıların su yalıtımı uygulamaları için özel olarak tasarlanmış, termoplastik PVC-P esaslı membrandır.

  FLAGON® AT plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen sentetik beyaz renkte (isteğe ba...

 • FLAGON® SRF

  FLAGON® SRF, alt yüzeyi dokunmamış polyester (200 g/m²) takviyeli, polyester donatılı plastikleştirilmiş PVC esaslı sentetik membrandır. Standart renkleri: açık gri RAR 7047 ve bazalt grisi RAL 7012.

  FLAGON® SRF, alt yüzeyi dokunmamış polyester (200 g/m²) takviyeli, polyester donatılı plastikleştiri...

 • FLAGON® SP

  FLAGON® SP UV dayanımı olmayan, cam tülü donatılı (50 g/m²) PVC esaslı sentetik membrandır. Kırmızı renktedir.

  FLAGON® SP UV dayanımı olmayan, cam tülü donatılı (50 g/m²) PVC esaslı sentetik membrandır. Kırmızı...

 • FLAGON SR

  FLAGON® SR, polyester donatılı ve sinyal tabakasında oluşan PVC esaslı sentetik membrandır. Standart renkleri: açık gri RAR 7047 ve bazalt grisi RAL 7012.

  FLAGON® SR, polyester donatılı ve sinyal tabakasında oluşan PVC esaslı sentetik membrandır. Standart...

 • FLAGON® A

  FLAGON® A hidrokarbonlara karşı yüksek geçirimsizlik sağlayan plastikleştirilmiş polimerlerin koekstrüzyonundan elde edilen PVC-P esaslı sentetik membranıdır.

  FLAGON® A hidrokarbonlara karşı yüksek geçirimsizlik sağlayan plastikleştirilmiş polimerlerin koekst...

 • FLAGON® BSL

  FLAGON® BSL mühendislik yapılarında ve binaların su yalıtımında kullanılan çift renkli membran tabakasıdır. FLAGON® BSL membranı koekstrüzyonla yapılmış donatısız sentetik PVC-P esaslı membrandır. Mikroorganizma ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Membranın iki yüzü de farklı renktedir: Üst yüzü (açık yeşil), toplam kalınlığın %20'sini geçmeyerek, “sinyal tabakası”nı oluşturur, alt yüzey ise (koyu gri) bitki köklerine ve delinmeye karşı yüksek dayanımlıdır. FLAGON® BSL UV'ye karşı dayanıklı değildir.

  FLAGON® BSL mühendislik yapılarında ve binaların su yalıtımında kullanılan çift renkli membran tabak...

 • FLAGON® SFB

  FLAGON® SFB, cam tülü donatılı (50 g/m²) ve alt yüzeyi dokunmamış polyester (300 g/m²) takviyeli, PVC esaslı sentetik membrandır. Açık gri renktedir. Kullanım alanı: Bitümlü yüzeyli eski çatıların yenilenmesi.

  FLAGON® SFB, cam tülü donatılı (50 g/m²) ve alt yüzeyi dokunmamış polyester (300 g/m²) takviyeli, PV...