TPO

8Ürün

 • FLAGON® GEOP

  FLAGON® GEOP poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilen, cam elyaf takviyeli termoplastik sentetik membrandır. İki yüzeyi de farklı fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir.

  FLAGON® GEOP poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilen, cam elyaf takviyeli termoplastik sentet...

 • FLAGON® P

  FLAGON® P cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Mikroorganizma ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. UV dayanımı yoktur. - Kalınlık: 2,0 mm - 3,0 mm - En: 2,10 m - Boy: 20 m 20 m - Renk : Üst yüzeyi açık yeşil, alt yüzeyi ise siyah renktedir.

  FLAGON® P cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sen...

 • FLAGON® EP/PV

  FLAGON® EP/PV cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Gri renkteki üst yüzeyi, kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım gösterir. Siyah renkteki alt yüzey ise delinmeye karşı dirençlidir. Standart renkleri: kumlu ve bazalt grisi RAL 7012.

  FLAGON® EP/PV cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen...

 • FLAGON® WALKWAY TPO

  FLAGON® WALKWAY TPO polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Siyah renktedir.

  FLAGON® WALKWAY TPO polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde...

 • FLAGON® EP/PR ENERGY PLUS

  FLAGON® EP/PR ENERGY PLUS polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Üst yüzey, özel pigmentler içeren beyaz rengi sayesinde güneş ışığını yüksek derecece yansıtma (SRI) özelliğine sahiptir. Kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı çok dirençlidir.

  FLAGON® EP/PR ENERGY PLUS polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon il...

 • FLAGON® EP/PV-F

  FLAGON® EP/PV-F cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, alt yüzeyi dokunmamış polyester (200 g/m²) takviyeli, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Gri üst yüzeyi, kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım gösterir. UNI EN ISO 9001:2000 (Kalite Yönetim Sistemi) ve UNI EN ISO 14001:2004 (Çevre Yönetim Sistemi) sertifikalı tesislerde üretilimiştir. Uygulamalar Flag S.p.A. onaylı uygulayıcıları tarafından yapılır. Tamamlayıcı ürünler ve aksesuarlar Flag S.p.A. tarafından üretilen onaylı ürünlerdir. Standart renkleri: Standart renkleri: bazalt grisi RAL 7012.

  FLAGON® EP/PV-F cam tülü donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, alt yüzeyi dokunmamış poly...

 • FLAGON® EP PR F

  FLAGON® EP/PR-F polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, alt yüzeyi dokunmamış polyester (200 g/m²) takviyeli, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Gri renkteki üst yüzey, kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı yüksek mukavemet sağlar. Standart renkleri: bazalt grisi RAL 7012.

  FLAGON® EP/PR-F polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, alt yüzeyi dokunmamış pol...

 • FLAGON® EP/PR

  FLAGON® EP/PR polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edilen sentetik membrandır. Gri renkteki üst yüzeyi, kötü hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı yüksek dayanım gösterir. Siyah renkteki alt yüzey ise delinmeye ve UV ışınlarına karşı dirençlidir.

  FLAGON® EP/PR polyester donatı ve modifiyeli poliolefinden (TPO) oluşan, koekstrüzyon ile elde edile...