Plastomer Bitümlü Membranlar

10Ürün

 • SOPRAGUM OPTIMA 4 C

  Kompozit polyester donatılı APP modifiyeli, gelişmiş boyutsal kararlılığa ve mekanik dirence sahip bitümlü membrandır. Donatı APP bileşenlerine işlenmiştir. Kaplama ve aşılanan bileşim arasındaki homojenlik sayesinde delaminasyona karşı çok yüksek dirence sahiptir. Kaplama ve donatı, köklerin su yalıtım sistemine nüfuz etmesini engelleyen kök geçirmez madde içerir. Üst yüzey mineral arduvaz veya kum/talk ile kaplıdır. Bindirme yeri polipropilen filmle korunmaktadır. Alt yüzeyi ise kum/talk (soğuk yapıştırıcı) veya kaynaklanabilen film korumaktadır (kaynak yöntemi).

  Kompozit polyester donatılı APP modifiyeli, gelişmiş boyutsal kararlılığa ve mekanik dirence sahip b...

 • SOPRAROCK APP 3

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı bitümlü su  yalıtım membranı. Üst yüzey kum/talk ile kaplıdır. Alt yüzeyi kaynaklanabilen film korumaktadır.

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı bitümlü su  yalıtım membranı. Üst yüzey kum/t...

 • SOPRASUN 4 AR

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı bitümlü membrandır. Üst yüzey arduvazlıdır. Bindirme yeri polipropilen filmle korunmaktadır. Alt yüzeyi ise kaynaklanabilen film korumaktadır.

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı bitümlü membrandır. Üst yüzey arduvazlıdır. B...

 • SOPRAGUM OPTIMA 4 PY

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı bitümlü su yalıtım membranıdır. Donatı APP bileşenlerine işlenmiştir. Kaplama ve aşılanan bileşim arasındaki homojenlik sayesinde delaminasyona karşı çok yüksek dirence sahiptir. Üst yüzey mineral arduvaz veya kum/talk ile kaplıdır. Bindirme yeri polipropilen filmle korunmaktadır. Alt yüzeyi ise kaynaklanabilen film korumaktadır (kaynak yöntemi).

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı bitümlü su yalıtım membranıdır. Donatı APP bi...

 • SOPRAGUM GARDEN 4 PY

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı bitümlü su yalıtım membranıdır. Donatı APP bileşenlerine işlenmiştir. Kaplama ve aşılanan bileşim arasındaki homojenlik sayesinde delaminasyona karşı çok yüksek dirence sahiptir. Kaplama ve donatı, köklerin su yalıtım sistemine nüfuz etmesini engelleyen kök geçirmez madde içerir. Üst yüzey kum/talk ile kaplıdır. Alt yüzeyi ise kaynaklanabilen film korumaktadır (kaynak yöntemi).

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı bitümlü su yalıtım membranıdır. Donatı APP bi...

 • ELASTOGUM 3S/4S/4P/4.5 AR/ 5R

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı membrandır. ELASTOGUM tek katmanlı veya çok katmanlı zorlu ve kritik uygulamalar için önerdiğimiz, uzun ömürlü ve sağlam membranlardan oluşan bir seridir. ELASTOGUM serisi mükemmel boyutsal kararlılığa, çekme kuvvetine ve uzama kapasitesine sahiptir.

  Kompozit APP modifiyeli, dokunmamış polyester donatılı membrandır. ELASTOGUM tek katmanlı veya çok k...

 • PLASTIGUM

  PLASTIGUM polipropilen reçineyle modifiye edilmiş, cam elyaf veya dokunmamış polyester keçe donatılı kaynaklanabilen APP bitümlü su yalıtım membranları serisidir. Kaplama ve aşılanan bileşim arasındaki homojenlik sayesinde delaminasyona karşı çok yüksek dirence sahiptir. Bu membran ağırlığıyla tanımlanır. Üst yüzey sağlam kum veya arduvazla (AR) korunmaktadır. Alt yüzey ise ısıyla ediyen film ile kaplıdır.

  PLASTIGUM polipropilen reçineyle modifiye edilmiş, cam elyaf veya dokunmamış polyester keçe donatılı...

 • SOPRAGUM GARDEN 4 C

  Kompozit polyester donatılı APP modifiyeli, gelişmiş boyutsal kararlılığa ve mekanik dirence sahip bitümlü membrandır. Donatı APP bileşenlerine işlenmiştir. Kaplama ve aşılanan bileşim arasındaki homojenlik sayesinde delaminasyona karşı çok yüksek dirence sahiptir. Kaplama ve donatı, köklerin su yalıtım sistemine nüfuz etmesini engelleyen kök geçirmez madde içerir. Üst yüzey kum/talk ile kaplıdır. Alt yüzeyi ise kaynaklanabilen film korumaktadır (kaynak yöntemi).

  Kompozit polyester donatılı APP modifiyeli, gelişmiş boyutsal kararlılığa ve mekanik dirence sahip b...

 • PLASTIFLEX

  PLASTIFLEX polipropilen reçineyle modifiye edilmiş, cam elyaf veya dokunmamış polyester keçe donatılı kaynaklanabilen APP bitümlü su yalıtım membranları serisidir. Kaplama ve aşılanan bileşim arasındaki homojenlik sayesinde delaminasyona karşı çok yüksek dirence sahiptir. Üst yüzey sağlam kum (S), film (P) ile kaplıdır veya arduvazla (F) korunmaktadır. Alt yüzey ısıyla eriyen film ile kaplıdır.

  PLASTIFLEX polipropilen reçineyle modifiye edilmiş, cam elyaf veya dokunmamış polyester keçe donatıl...

 • SOPRAGUM OPTIMA 4 B1 FR

  Kompozit APP modifiyeli, çift kat cam lifi ve polyester donatılı, gelişmiş boyutsal kararlılığa sahip su yalıtım membranıdır. Donatı APP bileşenlerine işlenmiştir. Kaplama ve aşılanan bileşim arasındaki homojenlik sayesinde delaminasyona karşı çok yüksek dirence sahiptir. Alt yüzey büyük delikli polipropilen film ile kaplıdır. Alt yüzeydeki bindirme kenarı polipropilen film ile korunmaktadır.

  Kompozit APP modifiyeli, çift kat cam lifi ve polyester donatılı, gelişmiş boyutsal kararlılığa sahi...