27Ürün

 • EP5 PERFORMA (5.2 MM) MÜHENDİSLİK YAPILARI İÇİN ASFALT ALTI BİTÜMLÜ MEMBRAN

  EP5 PERFORMA, bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, örgüsüz polyester hasır donatılı (250 g/m²) kaynak yapılabilen su yalıtım membranıdır. Alt yüzeyi ısıyla eriyebilen film, üst yüzeyi ise kumlu tabakayla kaplıdır. Kumlu tabaka, inşaatın çeşitli safhalarında membranı UV ışınlarından korumanın yanı sıra, malzeme kaplama uygulamalarında da mükemmel bir mekanik koruma sağlar.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  EP5 PERFORMA, bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, örgüsüz polyester hasır donatıl...

 • ANTIROCK® P

  ANTIROCK® P bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (250 g/m²) su yalıtım membranıdır. Alt yüzeyi ısıyla eriyebilen plastik film ile kaplıdır, üst yüzeyi ise arduvaz taşları ile korunur. Açık gri renkli arduvaz taşları inşaat süresince membranı UV ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, asfalt dökülürken mükemmel mekanik koruma sağlar. Bu nedenle herhangi bir geçici korumaya ihtiyacı yoktur.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı bir kalite güvence sistemi uygulanır.

  ANTIROCK® P bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (25...

 • Alsan® Fleece Flashing®

  Alsan® Fleece Flashing® iki polyester keçe arasına yerleştirilmiş poliüretan folyodan oluşan esnek ve elastik keçedir. Alsan Keçe genellikle Alsan® Flashing® ve Alsan®  Flashing®Jardin su yalıtım sistemlerinde kullanılır.

  Alsan® Fleece Flashing® iki polyester keçe arasına yerleştirilmiş poliüretan folyodan oluşan esnek v...

 • FLASHING® TP

  FLASHING® TP kahverengi, solventli tiksotrop formlu, tek bileşenli bitümlü poliüretan reçinedir. Solventler buharlaştıktan sonra reçine yaklaşık 1 mm kalınlıkta kahverengi renkte yapışkan dokulu bir film oluşturur.

  FLASHING® TP kahverengi, solventli tiksotrop formlu, tek bileşenli bitümlü poliüretan reçinedir. Sol...

 • FLAGON® GEOP AT 1.2, 1.5, 1.8 VE 2.0 MM

  FLAGON® GEOP AT jeomembranı, TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de farklı fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir; açık yeşil renkteki üst yüzey UV ışınlarına karşı korumalıdır. Siyah renkteki alt yüzey ise darbeye ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Yeşil üst katmanda en ufak bir yırtılma iki yüzün renk farkından dolayı hemen göze çarpar. FLAGON® TPO membranları, macunun granüle dönüştürülmesiyle oluşan katkı maddeleri ve modifiye edilmiş poliolefin karışımından elde edilir.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® GEOP AT jeomembranı, TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüz...

 • EP5 PERFORMA PL AR

  EP5 PERFORMA, bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester hasır donatılı (250 g/m²) kaynak yapılabilen su yalıtım membranıdır.

  EP5 PERFORMA, bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester hasır dona...

 • CURFER

  CURFER® büyük oranda yüksek akrilik polimerlerden oluşan bir reçinedir.

  CURFER® büyük oranda yüksek akrilik polimerlerden oluşan bir reçinedir.

 • PARUVEL

  PARUVEL bitümlü ürünlerde kullanılan, UV ışınlarına karşı oldukça dirençli beyaz su bazlı akrilik reçinedir.

  PARUVEL bitümlü ürünlerde kullanılan, UV ışınlarına karşı oldukça dirençli beyaz su bazlı akrilik re...

 • ANTIROCK® ASP SR (3.5 mm)

  ANTIROCK® ASP SR bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan su yalıtım membranıdır. Dokunmamış polyester donatı (165 g/m²) ve cam tülü (8 g/m²) ile güçlendirilmiştir. İki yüzey de polietilen folyo ile kaplıdır.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı bir kalite güvence sistemi uygulanmaktadır.

  ANTIROCK® ASP SR bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan su yalıtım membranıdır. Dokun...

 • ANTIROCK® ASP 40

  ANTIROCK ASP 40 bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (250 g/m²) su yalıtım membranıdır. Alt yüzeyi polietilen folyo ile kaplıdır, üst yüzeyi ise dokunmamış sentetik elyaf ile korunur. Beyaz renkli dokunmamış elyaf inşaat süresince membranı UV ışınlarına karşı korur. Bu nedenle herhangi bir geçici korumaya ihtiyacı yoktur.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı bir kalite güvence sistemi uygulanır.

  ANTIROCK ASP 40 bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı...

 • FLAGON® GEOP 1.2, 1.5, 1.8, 2.0 VE 2.5 MM

  FLAGON® GEOP membranı TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de farklı fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir; açık yeşil renkteki üst yüzey UV ışınlarına karşı korumalıdır. Siyah renkteki alt yüzey ise delinmeye ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Yeşil üst katmanda (sinyal tabakası) en ufak bir yırtılma iki yüzün renk farkından dolayı hemen göze çarpar. Cam elyaf örtü iki tabaka arasında yer alır. FLAGON® TPO membranları, macunun granüle dönüştürülmesiyle oluşan katkı maddeleri ve modifiye edilmiş poliolefin karışımından elde edilir.
  CIVILROCK® firma olarak ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® GEOP membranı TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de...

 • FLAGON® AT 1.2, 1.5 ve 2.0 mm İÇME SUYU TANKLARI İÇİN PVC MEMBRAN

  FLAGON® AT membranı plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen sentetik beyaz (isteğe bağlı olarak koyu gri de yapılabilir) renkte bir membrandır. FLAGON AT ürününün özel koyu gri versiyonu balık havuzlarında kullanılabilir, düşük seviyedeki yansıtıcılık balıkların renksizleşmesini engeller. FLAGON® AT üretiminde kullanılan ham maddelerin, ulusal sertifikasyon testlerinden ve içme suyuyla temasa girebileceğine dair temel testlerden geçip, onay alması gerekmektedir. FLAGON AT, bu onay sertifikalarını almıştır. CIVILROCK® firma olarak ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. İşte bu yüzden ISO 9001 BSI sertifikalı kalite güvence sistemi uygulamaktayız. .

  FLAGON® AT membranı plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen sentetik beyaz (isteğe...

 • FLAGON® CSL 1.0, 1.2, 1.5 ve 2.0 mm HİDROLİK ÇALIŞMALARI İÇİN PVC-P MEMBRAN

  FLAGON® CSL jeomembranı, plastikleştirilmiş PVC koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik bir membrandır. İki tarafında da farklı fiziksel ve kimyasal özellikler vardır: - üst yüzey UV ışınlarına karşı işlenmiştir. - alt yüzey darbeye ve kök girinimine karşı yüksek dirençlidir. Membranın üst yüzey tabakasında oluşacak herhangi bir yırtılma renk farkından ötürü anında fark edilebilir. CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulamaktayız.

  FLAGON® CSL jeomembranı, plastikleştirilmiş PVC koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik bir membrand...

 • ANTIROCK® BRIDGE

  ANTIROCK® BRIDGE bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (180 g/m²) su yalıtım membranıdır. Alt yüzeyi ısıyla eriyebilen plastik film ile kaplıdır, üst yüzeyi ise arduvaz taşları ile korunur.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı bir kalite güvence sistemi uygulanır.

  ANTIROCK® BRIDGE bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatıl...

 • FLAGON® TPO PZ/SL 3.0 MM (ZTV TUNNEL)

  FLAGON® TPO PZ/SL jeomembranı donatısız, poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik çok katmanlı membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı mukavemeti yüksektir. Her iki yüzeyi de farklı renktedir; yeşil renkteki üst yüzey 0.2 mm'den az bir kalınlığa sahiptir ve “sinyal tabakası”nı oluşturur. Siyah renkteki alt yüzey ise darbe ve bitki köklerine karşı yüksek dirençlidir.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® TPO PZ/SL jeomembranı donatısız, poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik ço...

 • DALLE SOPRAJOINT® TM

  DALLE SOPRAJOINT® TM derzlerde kullanılan SOPRAJOINT® sistemini korumak için tasarlanmış öndökümlü betondur. Yuvarlak üst yüzey araç tekerleklerinin etkisini absorbe eder. Zıvana geçmeli kenarlar ise döşeme plakalarını sabitler ve hizayı korumayı sağlar.

  DALLE SOPRAJOINT® TM derzlerde kullanılan SOPRAJOINT® sistemini korumak için tasarlanmış öndökümlü b...

 • FLAGON® BSL

  FLAGON® BSL mühendislik yapılarında ve binaların su yalıtımında kullanılan çift renkli membran tabakasıdır. FLAGON® BSL membranı koekstrüzyonla yapılmış donatısız sentetik PVC-P esaslı membrandır. Mikroorganizma ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Membranın iki yüzü de farklı renktedir: Üst yüzü (açık yeşil), toplam kalınlığın %20'sini geçmeyerek, “sinyal tabakası”nı oluşturur, alt yüzey ise (koyu gri) bitki köklerine ve delinmeye karşı yüksek dayanımlıdır. FLAGON® BSL UV'ye karşı dayanıklı değildir.

  FLAGON® BSL mühendislik yapılarında ve binaların su yalıtımında kullanılan çift renkli membran tabak...

 • GLACIVAP®

  GLACIVAP® köprüler için uygun, bitümlü su yalıtım membranlarının altına uygulanan gözenek dolgu astarıdır. Bitümlü poliüretandan oluşan tek bileşenli bir üründür.

  GLACIVAP® köprüler için uygun, bitümlü su yalıtım membranlarının altına uygulanan gözenek dolgu asta...

 • ELASTOCOL® 500 TP

  ELASTOCOL® 500 TP siyah renkte, sıvı halde homojen bitüm ve solvent karışımı astardır. Tek bileşenli kullanıma hazır astar olup, pratik ve kullanımı kolay tenekeler içinde gelmektedirler. Beton zeminde kuruma süresi hava koşullarına ve zemin tabakasının kalınlığına göre değişir (yaklaşık 2-12 saat). Kuruyunca hafif yapışkanlı siyah bir film bırakır.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  ELASTOCOL® 500 TP siyah renkte, sıvı halde homojen bitüm ve solvent karışımı astardır. Tek bileşenli...

 • FLAGON® A

  FLAGON® A hidrokarbonlara karşı yüksek geçirimsizlik sağlayan plastikleştirilmiş polimerlerin koekstrüzyonundan elde edilen PVC-P esaslı sentetik membranıdır.

  FLAGON® A hidrokarbonlara karşı yüksek geçirimsizlik sağlayan plastikleştirilmiş polimerlerin koekst...