Mühendislik Yapıları

27Ürün

 • ANTIROCK® RSI

  ANTIROCK® RSI bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (180 g/m²) su yalıtım membranıdır. Isıyla eriyen bitümlü bant şeritleri ve erimeyen kum şeritleri sayesinde, alt yüzeyi yarı yapışmalı uygulamayı sağlar, üst yüzeyi ise arduvaz taşları ile korunur. Açık gri renkli arduvaz taşları inşaat süresince membranı UV ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, asfalt dökülürken mükemmel mekanik koruma sağlar. Bu nedenle herhangi bir geçici korumaya ihtiyacı yoktur.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı bir kalite güvence sistemi uygulanır.

  ANTIROCK® RSI bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (...

 • FLAGON® TPO PZ/SL 3.0 MM (ZTV TUNNEL)

  FLAGON® TPO PZ/SL jeomembranı donatısız, poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik çok katmanlı membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı mukavemeti yüksektir. Her iki yüzeyi de farklı renktedir; yeşil renkteki üst yüzey 0.2 mm'den az bir kalınlığa sahiptir ve “sinyal tabakası”nı oluşturur. Siyah renkteki alt yüzey ise darbe ve bitki köklerine karşı yüksek dirençlidir.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® TPO PZ/SL jeomembranı donatısız, poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik ço...

 • EP5 PERFORMA PL AR

  EP5 PERFORMA, bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester hasır donatılı (250 g/m²) kaynak yapılabilen su yalıtım membranıdır.

  EP5 PERFORMA, bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester hasır dona...

 • GLACIVAP®

  GLACIVAP® köprüler için uygun, bitümlü su yalıtım membranlarının altına uygulanan gözenek dolgu astarıdır. Bitümlü poliüretandan oluşan tek bileşenli bir üründür.

  GLACIVAP® köprüler için uygun, bitümlü su yalıtım membranlarının altına uygulanan gözenek dolgu asta...

 • ANTIROCK® PR

  ANTIROCK® PR bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (250 g/m²) su yalıtım membranıdır. Bitümlü bağlayıcı içeriği kök dayanımı özelliğine sahiptir. Alt yüzeyi polietilen folyo ile kaplıdır, üst yüzeyi ise arduvaz taşları ile korunur. Açık gri renkli arduvaz taşları inşaat süresince membranı UV ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, asfalt dökülürken mükemmel mekanik koruma sağlar. Bu nedenle herhangi bir geçici korumaya ihtiyacı yoktur.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı bir kalite güvence sistemi uygulanır.

  ANTIROCK® PR bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (2...

 • FLAGON® CSL 1.0, 1.2, 1.5 ve 2.0 mm HİDROLİK ÇALIŞMALARI İÇİN PVC-P MEMBRAN

  FLAGON® CSL jeomembranı, plastikleştirilmiş PVC koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik bir membrandır. İki tarafında da farklı fiziksel ve kimyasal özellikler vardır: - üst yüzey UV ışınlarına karşı işlenmiştir. - alt yüzey darbeye ve kök girinimine karşı yüksek dirençlidir. Membranın üst yüzey tabakasında oluşacak herhangi bir yırtılma renk farkından ötürü anında fark edilebilir. CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulamaktayız.

  FLAGON® CSL jeomembranı, plastikleştirilmiş PVC koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik bir membrand...

 • ANTIROCK® BRIDGE

  ANTIROCK® BRIDGE bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatılı (180 g/m²) su yalıtım membranıdır. Alt yüzeyi ısıyla eriyebilen plastik film ile kaplıdır, üst yüzeyi ise arduvaz taşları ile korunur.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı bir kalite güvence sistemi uygulanır.

  ANTIROCK® BRIDGE bitüm modifiyeli polimerlerden (SBS elastomer) oluşan, dokunmamış polyester donatıl...

 • PARUVEL

  PARUVEL bitümlü ürünlerde kullanılan, UV ışınlarına karşı oldukça dirençli beyaz su bazlı akrilik reçinedir.

  PARUVEL bitümlü ürünlerde kullanılan, UV ışınlarına karşı oldukça dirençli beyaz su bazlı akrilik re...

 • MINI-MACADEN®

  MINI-MACADEN®, SOPREMA tarafından geliştirilen ve bitümlü membranların serimi için kullanılan makinedir.

  MINI-MACADEN®, SOPREMA tarafından geliştirilen ve bitümlü membranların serimi için kullanılan makine...

 • FLAGON® BT/ST 2.0 MM

  FLAGON® BT/ST 2.0 jeomembranı koekstrüzyon ve kalenderlemeyle elde edilen yarı saydam, tek katmanlı ve donatısız sentetik PVC-P membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı mukavemeti yüksektir. Membranın yarı saydam oluşu, FLAG Vacuum sisteminin daha iyi görülerek yerleştirilmesini sağlar.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® BT/ST 2.0 jeomembranı koekstrüzyon ve kalenderlemeyle elde edilen yarı saydam, tek katmanlı...