Membranlar

8Ürün

 • FLAGON® TPO PZ/SL 3.0 MM (ZTV TUNNEL)

  FLAGON® TPO PZ/SL jeomembranı donatısız, poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik çok katmanlı membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı mukavemeti yüksektir. Her iki yüzeyi de farklı renktedir; yeşil renkteki üst yüzey 0.2 mm'den az bir kalınlığa sahiptir ve “sinyal tabakası”nı oluşturur. Siyah renkteki alt yüzey ise darbe ve bitki köklerine karşı yüksek dirençlidir.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® TPO PZ/SL jeomembranı donatısız, poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik ço...

 • FLAGON® CSL 1.0, 1.2, 1.5 ve 2.0 mm HİDROLİK ÇALIŞMALARI İÇİN PVC-P MEMBRAN

  FLAGON® CSL jeomembranı, plastikleştirilmiş PVC koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik bir membrandır. İki tarafında da farklı fiziksel ve kimyasal özellikler vardır: - üst yüzey UV ışınlarına karşı işlenmiştir. - alt yüzey darbeye ve kök girinimine karşı yüksek dirençlidir. Membranın üst yüzey tabakasında oluşacak herhangi bir yırtılma renk farkından ötürü anında fark edilebilir. CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulamaktayız.

  FLAGON® CSL jeomembranı, plastikleştirilmiş PVC koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik bir membrand...

 • FLAGON® BT/ST 2.0 MM

  FLAGON® BT/ST 2.0 jeomembranı koekstrüzyon ve kalenderlemeyle elde edilen yarı saydam, tek katmanlı ve donatısız sentetik PVC-P membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı mukavemeti yüksektir. Membranın yarı saydam oluşu, FLAG Vacuum sisteminin daha iyi görülerek yerleştirilmesini sağlar.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® BT/ST 2.0 jeomembranı koekstrüzyon ve kalenderlemeyle elde edilen yarı saydam, tek katmanlı...

 • FLAGON® GEOP AT 1.2, 1.5, 1.8 VE 2.0 MM

  FLAGON® GEOP AT jeomembranı, TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de farklı fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir; açık yeşil renkteki üst yüzey UV ışınlarına karşı korumalıdır. Siyah renkteki alt yüzey ise darbeye ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Yeşil üst katmanda en ufak bir yırtılma iki yüzün renk farkından dolayı hemen göze çarpar. FLAGON® TPO membranları, macunun granüle dönüştürülmesiyle oluşan katkı maddeleri ve modifiye edilmiş poliolefin karışımından elde edilir.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® GEOP AT jeomembranı, TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüz...

 • FLAGON® A

  FLAGON® A hidrokarbonlara karşı yüksek geçirimsizlik sağlayan plastikleştirilmiş polimerlerin koekstrüzyonundan elde edilen PVC-P esaslı sentetik membranıdır.

  FLAGON® A hidrokarbonlara karşı yüksek geçirimsizlik sağlayan plastikleştirilmiş polimerlerin koekst...

 • FLAGON® AT 1.2, 1.5 ve 2.0 mm İÇME SUYU TANKLARI İÇİN PVC MEMBRAN

  FLAGON® AT membranı plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen sentetik beyaz (isteğe bağlı olarak koyu gri de yapılabilir) renkte bir membrandır. FLAGON AT ürününün özel koyu gri versiyonu balık havuzlarında kullanılabilir, düşük seviyedeki yansıtıcılık balıkların renksizleşmesini engeller. FLAGON® AT üretiminde kullanılan ham maddelerin, ulusal sertifikasyon testlerinden ve içme suyuyla temasa girebileceğine dair temel testlerden geçip, onay alması gerekmektedir. FLAGON AT, bu onay sertifikalarını almıştır. CIVILROCK® firma olarak ürünlerinin kalitesine büyük önem vermektedir. İşte bu yüzden ISO 9001 BSI sertifikalı kalite güvence sistemi uygulamaktayız. .

  FLAGON® AT membranı plastikleştirilmiş PVC'nin koekstrüzyonundan elde edilen sentetik beyaz (isteğe...

 • FLAGON® BSL

  FLAGON® BSL mühendislik yapılarında ve binaların su yalıtımında kullanılan çift renkli membran tabakasıdır. FLAGON® BSL membranı koekstrüzyonla yapılmış donatısız sentetik PVC-P esaslı membrandır. Mikroorganizma ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Membranın iki yüzü de farklı renktedir: Üst yüzü (açık yeşil), toplam kalınlığın %20'sini geçmeyerek, “sinyal tabakası”nı oluşturur, alt yüzey ise (koyu gri) bitki köklerine ve delinmeye karşı yüksek dayanımlıdır. FLAGON® BSL UV'ye karşı dayanıklı değildir.

  FLAGON® BSL mühendislik yapılarında ve binaların su yalıtımında kullanılan çift renkli membran tabak...

 • FLAGON® GEOP 1.2, 1.5, 1.8, 2.0 VE 2.5 MM

  FLAGON® GEOP membranı TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de farklı fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir; açık yeşil renkteki üst yüzey UV ışınlarına karşı korumalıdır. Siyah renkteki alt yüzey ise delinmeye ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Yeşil üst katmanda (sinyal tabakası) en ufak bir yırtılma iki yüzün renk farkından dolayı hemen göze çarpar. Cam elyaf örtü iki tabaka arasında yer alır. FLAGON® TPO membranları, macunun granüle dönüştürülmesiyle oluşan katkı maddeleri ve modifiye edilmiş poliolefin karışımından elde edilir.
  CIVILROCK® firma olarak ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® GEOP membranı TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de...