TPO

3Ürün

 • FLAGON® TPO PZ/SL 3.0 MM (ZTV TUNNEL)

  FLAGON® TPO PZ/SL jeomembranı donatısız, poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik çok katmanlı membrandır. Mikroorganizma saldırılarına ve bitki köklerine karşı mukavemeti yüksektir. Her iki yüzeyi de farklı renktedir; yeşil renkteki üst yüzey 0.2 mm'den az bir kalınlığa sahiptir ve “sinyal tabakası”nı oluşturur. Siyah renkteki alt yüzey ise darbe ve bitki köklerine karşı yüksek dirençlidir.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® TPO PZ/SL jeomembranı donatısız, poliolefin (TPO) koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik ço...

 • FLAGON® GEOP AT 1.2, 1.5, 1.8 VE 2.0 MM

  FLAGON® GEOP AT jeomembranı, TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de farklı fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir; açık yeşil renkteki üst yüzey UV ışınlarına karşı korumalıdır. Siyah renkteki alt yüzey ise darbeye ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Yeşil üst katmanda en ufak bir yırtılma iki yüzün renk farkından dolayı hemen göze çarpar. FLAGON® TPO membranları, macunun granüle dönüştürülmesiyle oluşan katkı maddeleri ve modifiye edilmiş poliolefin karışımından elde edilir.
  CIVILROCK® ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® GEOP AT jeomembranı, TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüz...

 • FLAGON® GEOP 1.2, 1.5, 1.8, 2.0 VE 2.5 MM

  FLAGON® GEOP membranı TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de farklı fiziksel ve kimyasal özelliklere sahiptir; açık yeşil renkteki üst yüzey UV ışınlarına karşı korumalıdır. Siyah renkteki alt yüzey ise delinmeye ve bitki köklerine karşı yüksek dayanımlıdır. Yeşil üst katmanda (sinyal tabakası) en ufak bir yırtılma iki yüzün renk farkından dolayı hemen göze çarpar. Cam elyaf örtü iki tabaka arasında yer alır. FLAGON® TPO membranları, macunun granüle dönüştürülmesiyle oluşan katkı maddeleri ve modifiye edilmiş poliolefin karışımından elde edilir.
  CIVILROCK® firma olarak ürünlerinin kalitesine çok büyük önem vermektedir. Bu nedenle ISO 9001 BSI sertifikalı kalite kontrol sistemi uygulanmaktadır.

  FLAGON® GEOP membranı TPO'nun koekstrüzyonundan elde edilmiş sentetik membrandır. Her iki yüzeyi de...